25 вересня 2017 р.

Центральна площа на ранок після свята вразила чистотою

На ранок після вечірніх концертів на Красній площі Чернігова, які проходили 23 вересня при величезній кількості глядачів, центр міста завдяки чіткій роботі комунальних служб знову був чисто прибраним.

Як нам розповіли в Управлінні ЖКГ міської ради, прибирання центральної частини Чернігова в неділю велося з 5 ранку. Воно виконувалося силами тих же працівників і техніки, які прибирають вулиці та паркові зони нашого міста й кожного дня.

А саме, щодня (в робочі дні) Чернігів роблять чистим 60 працівників КП «АТП-2528» та КП «Зеленбуд», а також 14 одиниць спецтехніки: трактори зі щітками, вуличні пилососи («Глобуси»), машини, що прибирають урни, а/с машини та (при потребі) цистерни для поливу доріг.

Зазвичай у вихідні  людей працює менше, але санітарна очистка міста здійснюється все одно.