Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 листопада 2018 р.

Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок


Про затвердження та надання
містобудівних умов і обмежень
забудови земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання керівників підприємств та організацій, звернення власників/користувачів земельних ділянок, пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради та керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про основи містобудування», статтею 29  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року «Про делегування повноважень» (17 сесія 5 скликання) із доповненнями (52 сесія 5 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

1. Затвердити та  надати  містобудівні  умови   і    обмеження   забудови земельної ділянки:

 

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Основа-Буд-7» для реконструкції власного  нежитлового  приміщення № 32  першого  поверху для улаштування    житлової   квартири    по  вул. Незалежності, будинок 15 у м. Чернігові.

 

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Чернігівський автозавод» для реконструкції частини орендованого корпусу № 3 для улаштування цеху пластикових виробів по просп. Миру, 312 у м Чернігові.

 

1.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАНДЕМ-АГРОЗАПЧАСТИНА» для реконструкції частини власної нежитлової будівлі для улаштування складських, адміністративно-побутових приміщень та автономного   джерела   теплопостачання   по   вул. Інструментальній, 17 у     м. Чернігові на орендованій земельній ділянці.

 

1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЗГОДА ЛАНО» для реконструкції власного виробничого приміщення з будівництвом навісів та приміщення для улаштування автономного джерела теплопостачання по вул. Текстильників, 1а у м. Чернігові на орендованій земельній ділянці.

 

1.5. Управлінню Чернігівської єпархії Української Православної Церкви для будівництва культової будівлі по вул. Іллінській, 38 у м. Чернігові на земельній ділянці, яка надана в постійному користуванні.

 

1.6. Ревко Марині Анатоліївні для реконструкції власного магазину непродовольчих товарів по просп. Миру, будинок 27, приміщення 1 у м. Чернігові для улаштування кав’ярні.

 

1.7. Михайлову Руслану Валерійовичу для реконструкції власної будівлі буфету з будівництвом прибудови по вул. Текстильників, 1 у м. Чернігові на орендованій земельній ділянці.

 

2. Внести зміни:

 

2.1. До пункту 2 розділу «Містобудівні умови та обмеження»  містобудівних  умов та  обмежень  забудови земельної ділянки від  09.08.2018 № 02-01/118, наданих товариству з обмеженою відповідальністю «ТАН» для будівництва прибудови до існуючого цеху для улаштування виробничих приміщень на власній земельній ділянці по вул. Ушинського, 20.

 

2.2. До пункту 3 розділу «Загальні дані»  містобудівних умов  та  обмежень забудови  земельної ділянки від  04.04.2018 № 02-01/54, наданих Ревко Марині Анатоліївні для реконструкції власного нежитлового приміщення (квартира № 38) по вул. Рокоссовського, 25 для улаштування магазину непродовольчих товарів з окремим входом.

 

3. Відмовити Отрощенку Миколі Анатолійовичу у затвердженні  та  надані містобудівних   умов   і   обмежень   забудови земельної ділянки для реконструкції житлового будинку по вул. Гоголя, 3б у зв’язку з тим, що реконструкція не відповідає містобудівній документації, діючим державним будівельним та санітарним нормам і правилам.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А.Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко  

 

 

Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!