Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 січня 2019 р.

Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році


Про внесення змін до переліку об’єктів
комунальної власності територіальної
громади м. Чернігова, що підлягають
приватизації у 2019 році

 

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», міська рада вирішила:

 1. Внести зміни до рішення міської ради від 20 грудня 2018 року  № 37/VII – 6 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році»:

1.1. Виключити з переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади  м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році шляхом продажу на аукціоні в електронній формі:

- нежитлове приміщення по вул. Преображенська, 2-1.

2. Прес-службі Чернігівської міської ради (Подорван А. Ф.) забезпечити оприлюднення цього рішення в п’ятнадцятиденний термін з дня прийняття.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів  (Тарасовець О. М.) та секретаря міської ради Черненка М. П.

 

 

Міський голова                                                                                                                 В. АТРОШЕНКО

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!