Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту - за посиланням http://old.chernigiv-rada.gov.ua/
16 листопада 2018 р.

Про внесення змін та доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки


Про внесення змін та доповнень до Програми
сприяння створенню ОСББ та підтримки
будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, міська рада вирішила: 

1. Внести зміни та доповнення до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки (далі – Програма) та затвердити її в новій редакції, що додається.

2. Встановити, що фінансування робіт по капітальному ремонту будинків згідно з Переліком об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова, затвердженим у 2018 році, здійснюється на умовах: 70% від загальної вартості робіт – це кошти міського бюджету, 30% – власні та залучені кошти ОСББ.

3. Фінансовому управлінню міської ради (Лисенко О. Ю.) щорічно при формуванні міського бюджету відповідно до наявних можливостей передбачати видатки на виконання Програми.

4. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Куц Я. В.), Деснянській районній у місті Чернігові раді (Грецький В. М.) та Новозаводській районній у місті Чернігові раді (Кузнєцова-Молодча Т. С.) вжити відповідних заходів для реалізації Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                                                    В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!