Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 травня 2018 р.

Про надання дозволу Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання тролейбусів

проект 

31/VII- 


Про надання дозволу Комунальному
підприємству «Чернігівське тролейбусне
управління» Чернігівської міської ради
на укладання договору фінансового лізингу
для придбання тролейбусів

 

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради (код ЄДРПОУ 03328681) на укладання договору фінансового лізингу для придбання тролейбусів у кількості 12 одиниць з правом викупу на суму до 60000 000 (шістдесят  мільйонів) грн. з Публічним акціонерним товариством комерційним банком «ПРИВАТБАНК» на таких умовах: аванс –30 %; сума фінансування – до 42 000 000 (сорок два мільйони) грн.; відсоткова ставка – 16 % річних у гривні; строк лізингу до 5-ти років (60 місяців); погашення лізингових платежів та відсотків – щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК».

Надати дозвіл начальникуКомунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради (Лавренюк Д. О.) на підписання договору фінансового лізингу і договору страхування майна та необхідних документів для оформлення цих договорів.

2. Укласти договір поруки для забезпечення виконання зобов’язань Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради перед Публічним акціонерним товариством комерційним банком «ПРИВАТБАНК» за договором фінансового лізингу.

Уповноважити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Черненко А.В.) на підписання від Чернігівської міської ради договору поруки та необхідних документів для оформлення цього договору.

3. У разі потреби, фінансовому управлінню Чернігівської міської ради, при формуванні міського бюджету на 2019 – 2023 року, передбачити кошти для забезпечення виконання зобов’язань Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради:

4.1. Дозволити здійснювати витрати, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням тролейбусів (п. 1 цього рішення), згідно діючою системою огляду і ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами.

4.2. Після закінчення лізингу здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на тролейбуси (п. 1 цього рішення) за територіальною громадою міста, в особі Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління Чернігівської міської ради.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Чернігівської міської ради № 30/VII – 30 від 26 квітня 2018 року «Про надання дозволу Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання тролейбусів».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Черненко А.В.) і голову постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження (Антонов О.С.).

  

 

Міський голова                                                                                                          В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!