27 квітня 2022 р.

У Чернігові розпочали працювати пункти видачі, наданої державою, гуманітарної допомоги

У Чернігові з сьогоднішнього дня, 27 квітня, розпочали свою роботу пункти видачі гуманітарної допомоги, де можливість отримати продуктовий набір матиме кожен чернігівець.

Як ми вже повідомляли раніше, допомога отримана в розрахунку один набір на кожного зареєстрованого мешканця громади. Тобто можна отримати продуктові набори на кожного члена родини, включаючи дітей. Допомогу може отримати один член родини на всіх співмешканців, але лише на свою родину. Тобто, наприклад, чоловік може отримати набори на дружину та дітей, якщо вони зареєстровані за однією адресою. Це робиться для того, щоб уникнути маніпуляцій та зловживань.

Чернігвців просять про те, щоб у першу чергу за продуктовими наборами приходили ті, хто дійсно потребує підтримки та не може придбати продукти харчування в магазині.

Для отримання цієї гуманітарної допомоги потрібно мати паспорт кожного отримувача та свідоцтва про народження дітей.

Маломобільним групам населення, тим, хто не може прийти та отримати її в один із центрів самостійно, продуктові набори розвезуть співробітники територіальних центрів соціальної допомоги. Чернігівців просять з розумінням поставитися до того, що цей процес займе час, зважаючи на обмежений людський ресурс соціальних служб.

Адреси пунктів видачі:

• Школа №2 (вул. Савчука, 13)
  • Школа №3 (вул. Гетьмана Полуботка, 14)
  • Школа №6 (вул. Мазепи, 35)
  • Школа №7 (проспект Перемоги, 197)
  • Колегіум №11 (пр-т Миру, 137)
  • Школа №12 (вул. Доценка 22)
  • Ліцей № 15 (вул. Козацька, 4Б)
  • Школа №19 (вул. Мстиславська, 76)
  • Школа №20 (вул. Коцюбинського,
  • Школа №29 (вул. Доценка, 9)
  • Школа №30 (вул. Всіхсвятська, 14)