Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 вересня 2019 р.

Чернігівських студентів запрошують до участі у конкурсі «Розумним Бути Модно»


Фото № 1

Чернігівських студентів запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно».

Конкурсантами можуть стати здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання, контрактної основи чи державного замовлення.  Якщо переможцями стануть студенти, які навчаються на контрактній основі, вони отримають гранти:

  • за 1-е місце – на оплату 10 місяців навчання;
  • за 2-е місце – на оплату 6 місяців навчання;
  • за 3-є місце – на оплату семестрового (3 місяці) навчання.

Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій. Оцінювання проводитиме незалежне експертне журі.

Ініціатор конкурсу - міжнародна компанія «Open Media Group» за підтримки партнерів: likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину; e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей; nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Конкурс «Розумним Бути Модно» стартував з 27 травня 2019 року. Deadline – 30 вересня 2019 року. Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20 жовтня, а оголошення переможців – 23 жовтня.

Суть конкурсу полягає у написанні студентами та абітурієнтами невеликої науково-дослідної роботи на тематику медицини, фінансів, економіки, ІТ, юриспруденції тощо. Головна вимога: робота має бути унікальною і не траплятися в Інтернеті.

Докладніше про вимоги до написання робіт і детальна інформація про конкурс – за посиланням.

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!