Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 листопада 2019 р.

Спрощення умов для підприємців потрібно розпочати зі скасування «касових апаратів», – депутат Чернігівської міськради


Фото № 1

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». У ньому він доручив уряду до кінця року розробити законопроєкт введення дворічного мораторію на проведення перевірок ФОПів та пом’якшення їхньої відповідальності за порушення порядку подання звітності.

Як повідомив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Богдан Ткаченко, це сталося після того, як українські підприємці почали масово протестувати проти законів №128 та 129, що призведуть до створення непомірного податкового й адміністративного тиску на малий бізнес. «Вони різко ускладнюють адміністрування звітності та одночасно збільшують штрафи. На плечі підприємців також лягають витрати на купівлю, впровадження і роботу реєстраторів розрахункових операцій, дотримання касової дисципліни, обліку та звітності. Замість бізнесу підприємцю будуть займатися «паперами», - зазначив депутат міськради.

Партія «Наш край» закликає владу бути послідовною у бажанні спростити життя підприємцям та розпочати зі скасування реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Підприємцям потрібно спрощувати ведення бізнесу, а не примушувати їх звітувати.

Як повідомлялося раніше, депутати «Нашого краю» у Чернігівській міськраді ініціювали звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо скасування законів, які звужують можливості розвитку підприємництва. Підставою для звернення стали схвалені у вересні парламентом закони №128 і №129, що передбачають «загальну фіксацію» - зобов’язання мати касовий апарат для більшості підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

 

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!