Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
31 жовтня 2019 р.

У Чернігові «Наш край» виступив на захист підприємців


Фото № 1

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді ініціювали звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо скасування законів, які звужують можливості розвитку підприємництва. Відповідне звернення внесено до порядку денного і розглядалося під час засідання чергової сесії міської ради.

Підставою для звернення стали схвалені у вересні парламентом закони №128 і №129, що передбачають «загальну фіксацію» - зобов’язання мати касовий апарат для більшості підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

Як зазначив депутат міської ради від партії «Наш край» Володимир Коваленко, ці закони викликали широкий резонанс серед підприємців України загалом і Чернігова, зокрема. «Передбачені ними зміни можуть призвести до зворотного ефекту і збільшити потік трудової міграції з України, знищити дух та віру у стабільність відносин держави і малого бізнесу, що призведе до переходу бізнесу у тінь, значного скорочення надходжень до місцевих бюджетів», - пояснив депутат міськради від партії «Наш край».

Крім того, на думку переважної більшості підприємців, схвалені закони поширюють корупційне підґрунтя, надають додаткові важелі незаконного впливу на малий бізнес задля отримання неправомірної вигоди з боку представників податкових органів. Одночасно збільшаться витрати підприємців на придбання, запровадження і забезпечення функціонування реєстраторів розрахункових операцій.

«Тим самим, спотворюється ідея та мета запровадження спрощеної системи оподаткування, створюються передумови для переходу малого бізнесу у тінь», - наголошується у тексті звернення.

Ініціативу «Нашого краю» підтримали представники інших фракцій і депутати затвердили звернення до Президента України. Депутати звернулися до президента скористатися правом та ініціювати скасування цих законів.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!