Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 вересня 2019 р.

У Чернігові пройшов міжнародний турнір серед ветеранів футболу


Фото № 1
Фото № 2

У Чернігові відбувся міжнародний турнір серед ветеранів футболу, присвячений Дню міста. Його учасниками стали команди з України і Білорусі. Допомогу в проведенні турніру та організації матчів надав голова міської федерації футболу, депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров.

За звання кращої команди змагалися українські команди «Десна» (м. Чернігів), «Динамо» (м. Суми) та гості – «Торпедо-Белаз» (м. Жодино, Білорусь) та ФК «Гомель» (м. Гомель, Білорусь). Перемогу здобула чернігівська «Десна». Як зазначали під час турніру його учасники, для них це не просто гра у футбол, можливість згадати минулі роки, а й додаткова нагода зустрітися  та поспілкуватися.

Віктор Бистров упевнений, що такі заходи також створюють умови для популяризації міста, адже гості мали можливість ознайомитися із Черніговом, відвідати заходи до Дня міста. «А загалом, розвиток спорту – це завжди добре. І підтримувати варто не тільки дитячий футбол, а й гравців-ветеранів», - переконаний депутат від «Нашого краю».

           

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!