Понеділок 23 квітня 2018 р. 14:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Хто входить до складу комісії з питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення та гарячого водопосточання (тобто переходу на автономне опалення)?
Ключник Олександр Миколайович
Відповідь:
   Згідно з пунктом 2.3. "Положення про роботу постійно діючої міжвідомчої комісії виконавчого комітету Чернігівської міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води", затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.06.2006 №119, до складу комісії входять :
    Голова комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
    Члени комісії:
    - депутат Чернігівської міської ради (за згодою);
   
    - представник житлово-експлуатаційного підприємства ( з залученням до
    роботи по кожному об'єкту окремо);
    - представник власника житлового будинку або уповноваженої ним
    особи ( з залученням до роботи по кожному об'єкту окремо);
    - представник організації газопостачання;
    - представник організації електропостачання;
    - представник організації водопостачання;
    - представник державної екологічної інспекції в м. Чернігові (за згодою);
    - представник управління архітектури та містобудування міської ради;
    - представник управління житлово-комунального господарства міської
    ради;
    - представник пожежного нагляду (за згодою);
    - представник міської санітарно-епідеміологічної станції;
    - представник організації теплопостачання.
   

Начальник управління архітектури та містобудування міської ради Людмила Павлінська
21 жовтня 2010 р. 10:23:33

Запитання:
   По роботі зіткнулися з питанням отримати дозвіл на розміщення рекламних конструкцій на власних будівлях підприємстава. Будь-ласка, розмістіть на сайті міської ради порядок отримання дозволу (як це зроблено на сайтах інших міст, з вказанням відповідальних осіб, їх телефонів та місцезнаходження). Дякуємо.
Лисенко Лариса Василівна
Відповідь:
   Офіційні документи, які регулюють розташування зовнішньої реклами у місті, розміщені на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради у розділі "Нормативні документи" (п. 133, п.117, п.95, п. 140). Це рішення міської ради "Про правила забудови та використання території м. Чернігова" та рішення виконавчого комітету міської ради "Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова" із змінами та доповненнями.
    Робочим органом, який регулює розміщення зовнішньої реклами у Чернігові є комунальне підприємство "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 4а, тел.: 4-33-60, 77-71-02).
    Начальник підприємства - Іван Володимирович Федорець

За інформацією КП "Дільниця з контролю за благоустроєм міста"
01 жовтня 2010 р. 12:11:00

Запитання:
   Здравствуйте, скажите пожалуйста, на столько поцентов, в среднем, увеличится тариф на отопление от Черниговской ТЕЦ, в связи с подорожанием газа, в наступающем отопительном сезоне?
    Спасибо.
Звонарёв Максим Викторович
Відповідь:
   З прийняттям Закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" від 09.07.2010 №2479 перелік комунальних послуг, тарифи на які встановлюються органами місцевого самоврядування, було обмежено. Повноваження зі встановлення тарифів на послуги теплопостачання суб’єктам природних монополій, яким є КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ фірми "ТехНова", передані Національній комісії регулювання ринку комунальних послуг України. Прикінцеві положення Закону (ст.19) встановлюють, що Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг України повинна бути сформована Кабінетом Міністрів України до 01.01.2011. До закінчення процесу формування Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України функції державного регулювання у сфері теплопостачання (в т.ч. встановлення тарифів на послуги теплопостачання суб’єктам природних монополій) виконує Національна комісія регулювання електроенергетики України (НКРЕ).
    На сьогоднішній день чітко відповісти, на скільки саме відсотків підвищаться тарифи КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ фірми "ТехНова" на послуги теплопостачання у зв’язку зі зростанням вартості газу, неможливо, оскільки розрахункові матеріали для розгляду і встановлення тарифів підприємство надає НКРЕ. Разом з тим, зауважимо, що за офіційними заявами Прем’єр-міністра України та посадових осіб Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, орієнтовне підвищення тарифів на послуги теплопостачання, у зв’язку зі зростанням вартості газу, становитиме в середньому 25-30%.
   
   
   
   

За інформацією управління економіки міської ради
23 вересня 2010 р. 15:20:07

Запитання:
   Будьте ласкаві! Поясніть чому більшість "вікон" у ДПІ нашого міста містить напис: "По технічним обставинам працюємо тільки до обіду". Що це за технічні обставини? Хто в них винен? Чи буде покароно винуватого?
Міхно Ігор Олексійович
Відповідь:
   Опрацювання відомостей, отриманих від державного реєстратора, здійснюється згідно з Порядком взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженим наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету статистики України від 07.12.2005 N 121/560/406, постановою правління Пенсійного фонду України від 07.12.2005 N 23-3, постановою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 07.12.2005 N 368, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.12.2005 за N 1523/11803.
    Взяття (зміни або припинення) на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців як платників податків, зборів (обов'язкових платежів) в органах ДПС здійснюється на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором згідно із Законом України від 15.05.2003 N 755 "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей органом ДПС.
    До 13.30 год. робочого дня, надходять відомості, надіслані від Держпідприємництва до ДПАУ. Дані відомості необхідно опрацювати в день надходження до органу ДПС (взяття на облік, внесення змін та інформації про наміри припинення СГД) до 17.30 год. робочого дня, в якому отримано файли від ДПА обласного рівня та надіслати до ОДПА:
    1. Внесення інформації до бази платників;
    2. обробка реєстраційних карток.
    Тому віконце №2 в операційній залі ДПІ у м. Чернігові працює у режимі з 10 до 13 год. щоденно, інформація, отримана як від платників, так і від державного реєстратора опрацьовується працівниками відділу реєстрації та обліку платників податків щоденно до кінця робочого дня.
   

За інформацією ДПІ у м. Чернігові
22 вересня 2010 р. 12:02:15

Запитання:
   Добрый день! Когда установят светофор на перекрестке Шевченко-Малиновского? Сотрудники ГАИ владеют статистикой о ДТП на указанном перекрестке (сами часто выставляют передвижной пост на перекресток).Спасибо.
Зинченко Елена Александровна
Відповідь:
   Відповідно до Програми організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міста Чернігова на 2008-2011 роки (зі змінами та доповненнями), будівництво світлофорного об'єкта на перехресті вулиць Шевченка і Малиновського заплановано на 2011 рік.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Антошин
21 вересня 2010 р. 17:48:11

Всього сторінок (71)перша < 57585960616263 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.