Середа 21 лютого 2018 р. 18:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Я інвалід війни 1 групи. Чи можу я отримати земельну ділянку для будівництва дачі? Якщо так, то що для цього потрібно?
Левіщенко Василь Миколайович
Відповідь:
   Відповідно до статті 118 Земельного кодексу України, громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).
    Сільська, селищна, міська рада розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно- територіальних утворень, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
   

За інформацією управління земельних ресурсів міської ради
09 липня 2010 р. 14:33:20

Запитання:
   Чи є у нашому місці ПРАВИЛА утримання тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями? І які міри покарання за те, що господарі не прибирають за собакою на дитячому майданчику та біля підїзду? Та куди необхідно поскаржитися?
ПИЛИПЧУК Світлана Леонідівна
Відповідь:
   Відповідно до Правил благоустрою, чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші у громадських місцях м. Чернігова, що діють у міста, громадяни – власники тварин зобов'язані не допускати забруднення тваринами тротуарів, газонів, скверів, парків, алей, дитячих майданчиків, а у разі забруднення – прибирати за твариною.
    Порушення Правил благоустрою на території м. Чернігова тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством.
    Проколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів), відповідно до п.2 ч.1 ст. 255 цього Кодексу, складають відповідальні особи управління житлово-комунального господарства міської ради, міської екологічної інспекції, органів внутрішніх справ, міської санітарно-епідеміологічної станції, районних у місті рад у межах їхньої компетенції, працівники спеціалізованих комунальних підприємств, члени добровільної дружини.
    Порушення Правил благоустрою тягнуть за собою попередження або штраф у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
   

За інформацією управління ЖКГ міської ради
25 червня 2010 р. 10:52:48

Запитання:
   Добрый день! Скажите пожалуйста, на День Конституции будет дано разрешение на торговлю (на площади) или нет? Спасибо за ответ!
Коваль Олег Владимирович
Відповідь:
   Відповідно до рішення Чернігівської міської ради від 30 березня 2010 року (48 сесія 5 скликання) "Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові" видача дозволів на розміщення об’єктів торгівлі, у місцях, визначених для проведення загальноміських заходів, виставок-продаж, проводиться на підставі розпоряджень міського голови та згідно вимог чинного законодавства про благоустрій населених пунктів.
    Цього року організація святкової торгівлі на Красній площі під час масових гулянь з нагоди Дня Конституції не передбачається.
   

Управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міської ради
22 червня 2010 р. 12:51:03

Запитання:
   Я являюсь частным предпринимателем. Собираюсь открыть магазин в арендуемом помещении. Меня интересует, каким законом предусмотрено получение разрешения исполкома на размещение объекта торговли и какой размер платы за его выдачу. Спасибо.
Гриневич Александр Васильевич
Відповідь:
    Відповідно до пункту 10 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" до повноважень сільських, селищних, міських рад належить, зокрема, надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.
    Пункт 5 частини 1 статті 16 ЗУ "Про благоустрій населених пунктів" забороняє самовільне встановлення на об¢єктах благоустрою торговельних лотків, павільйонів, кіосків інших об’єктів торговельного призначення, що дає підстави вважати це нормою, якою встановлюється необхідність отримання суб’єктами господарської діяльності відповідного документа дозвільного характеру при розміщенні об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності.
    Прийом документів та видача дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові проводиться в дозвільному центрі міської ради у відповідності до рішення Чернігівської міської ради від 30 березня 2010 року "Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові" (48 сесія 5 скликання) .
    Зважаючи на те, що механізм справляння, порядок та граничний розмір збору за видачу дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення не визначений на законодавчому рівні, видача зазначених дозволів здійснюється на безоплатній основі.
   
   

Управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міської ради
15 червня 2010 р. 11:26:14

Запитання:
   Скажіть, будь-ласка, на якій підставі збільшено тарифи за водопостачання та водовідведення у м.Чернігові, якщо вартість електроенергії для водоканалу з 2009 року не підвищувалась? Вода як текла по вулицях, так і тече, а ми п'ємо з водою американський "сіквест". Мабуть, за нього будемо платити нові тарифи?
Васечко Валентина Іванівна
Відповідь:
   З метою приведення розмірів тарифів у відповідність до фактичних витрат підприємств, пов’язаних з наданням послуг водопостачання та водовідведення, відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житлово-комунальні послуги", "Про питну воду та питне водопостачання", постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 року №959 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення" для населення м. Чернігова було переглянуто тарифи на послуги водопостачання та водовідведення. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.05.2010 №100 "Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення" встановлено тарифи для населення на послуги водо-постачання у розмірі 2,49 грн./ м куб (з урахуванням ПДВ), водовідведення – 2,19 грн./ м куб (з урахуванням ПДВ).
    Відповідно до вимог законодавства, економічна обґрунтованість розрахунків планових витрат на виробництво послуг централізованого водопостачання та водовідведення була попередньо перевірена і підтверджена висновками уповноваженого органу – Державної інспекції з контролю за цінами в Чернігівській області (висновки від 20 квітня 2010 року №№ 33, 34).
    Підвищення тарифів спричинено об’єктивним зростанням складових витрат, зокрема витрати на оплату праці зросли на 15,3 %, ціни на електроенергію збільшилися, в порівнянні до цін, врахованих у попередніх тарифах, на 13,8 %, паливно-мастильні матеріали – на 55,5 %, на інші матеріали та послуги сторонніх організацій – від 20% до 80%.
    Щодо стабілізації води зазначимо, що комунальним підприємством "Чернігівводоканал" стабілізація води шляхом використання речовини "SeaQuest" не здійснюється. У складі встановлених тарифів витрат на придбання речовини "SeaQuest" чи інших речовин аналогічного типу не враховано.
   

Управління економіки міської ради
11 червня 2010 р. 15:59:54

Всього сторінок (69)перша < 57585960616263 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.