П’ятниця 20 жовтня 2017 р. 22:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Добрий день. Підкажіть, будь- ласка, чи є вирішення питання про оплату харчування в дитячих садочках для діток з малозабезпечених сімей на 2016 рік? Дюкую.
Моцар Марина Олександрівна
Відповідь:
   Шановна Марино Олександрівно!
    Харчування дітей у дошкільних навчальних закладах здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28.01.2016 року №16 «Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста».
    Так, відповідно до п.п. 5.1. рішення за рахунок коштів міського бюджету здійснюється харчування дітей із малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
    Дане положення визначене Законом України «Про дошкільну освіту» (ст.35). Отже, зміни в цьому напрямі не передбачені чинним законодавством України.
   

Управління освіти
15 лютого 2016 р. 08:33:00

Запитання:
   Добрий вечір. У мене питання що до рішення Про транспортне забезпечення
    населення міста Чернігова
    на 2015 рік
    5.2. Здійснювати перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів, при наявності учнівського квитка, за пільговою ціною (із знижкою 50 % вартості) у період з 1 вересня до 31 травня включно. Перевезення пасажирів пільгових категорій здійснювати згідно з чинним законодавством України;
    На яких маршрутах міста я можу їхати зі знижкою 50% ,при наявності учнівського квитка?
Онучин Микита Романович
Відповідь:
   Шановний Микито Романович!
    Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 06.04.2015 року № 77 «Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2015 рік» (пункт 5.2) рекомендовано перевізникам, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, здійснювати перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів, при наявності учнівського квитка, за пільговою ціною (із знижкою 50 % вартості) у період з 1 вересня до 31 травня включно.
    Ураховуючи, що переважна чисельність перевізників, автобуси яких працюють на міських маршрутах, не отримують компенсації за пільгові пасажирські перевезення, а також скрутне на даний час економічне становище транспортних підприємств в місті, управлінням досягнуто усної домовленості з перевізниками стосовно здійснення перевезень учнів загальноосвітніх навчальних закладів у відповідності до зазначеного вище рішення виконкому.
    Наразі учні, які проживають у мікрорайоні Шерстянка та прилеглих до нього вулиць, мають змогу скористатись пільговим проїздом в автобусах міських маршрутів № 1 «Вул. Одинцова – Дачі (Старий Білоус)», № 25 «Хімволокно – Стоматполіклініка», № 29 «Подусівка – завод «Автодеталь», №31 «Вул. Одинцова – вул. Ціолковського», №35 «Завод «Автодеталь» – КСК».
    Також з метою забезпечення пільгового проїзду учнів загальноосвітніх навчальних закладів у міському електротранспорті Комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради розповсюджуються місячні проїзні квитки з позначкою «У» для проїзду в тролейбусах міста Чернігова.
   

Управління транспорту та зв"язку
12 лютого 2016 р. 12:02:00

Запитання:
   Просимо переглянути та провести незначну зміну маршруту руху маршрутного таксі № 33 (від перехрестя Кільцева – 1-го Травня - по вул.1-го Травня – Генерала Белова - до ТЦ «Епіцентр»).
    Запропонована зміна маршруту руху значно покращить можливість пересування мешканцям та працюючим по мікрорайону ЗАЗ, вул. Кільцева, вул. 1-го Травня, вул. Генерала Белова, вул.Космонавтів. По запропонованому маршруту розташовані Чернігівська міська лікарня №2, ветеринарний комплекс, КП «Зеленбуд», КП «АТП - 2528», Чернігівводоканал, Чернігівський державний інститут економіки та управління та інші установи та організації.
    Маємо переконання, що дана незначна зміна маршруту руху маршрутного таксі № 33 задовольнить і самого перевізника.
Бороденко Олександр Анатолійович
Відповідь:
   Шановний Олександре Анатолійовичу!
    Викладені у зверненні пропозиції планується вносити до розгляду на черговому засіданні координаційної ради з питань організації транспортного забезпечення населення міста Чернігова, де й має прийматись рішення по даному питанню.
   
   

Управління транспорту та зв"язку
11 лютого 2016 р. 16:16:00

Запитання:
   Як потрапити на прийом до мера або адресу, щоб написати йому листа? Дякую!
Рильська Юлія Леонідівна
Відповідь:
   Шановна Юліє Леонідівно!
    Всі листи на ім"я міського голови приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 9 відділ звернень громадян міської ради. Ви можете особито принести звернення за вказаною адресою. Відділ працює: з 8.00-17.00, понеділок-п"ятниця, обідня перерва: 13.00-14.00. Отримати інформацію щодо особистого прийому міського голови можна за вказаною адресою або за тел. 676-476.

Відділ звернень громадян міської ради
03 лютого 2016 р. 10:10:00

Запитання:
   Я пенсионер и перед выборами я писал заявление о помощи .К слову на это благое дияние из бюджета было выделено огромная сумма.Многие получили по 500грн ,а вот меня кинули. Хотя по закону,как мне об*яснял юрист,всё что не выполнил предыдущий мэр обязан выполнить нынешний.К слову,у меня 2я группа и меня уверяли что мне точно помогут.Вот теперь еженедельно хожу в ощадбанк,но с меня там только смеются?????
иванов василий иванович
Відповідь:
   Шановний Василе Івановичу!
    В зв"язку із закінченням бюджетного року, всі виплати щодо надання матеріальної допомоги припинено. Чернігівською міською радою затверджено "Програму надання матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки". Згідно з цією Програмою мешканцям міста Чернігова надається матеріальна допомога за умови надання відповідного пакету документів. З преліком документів Ви можете ознайомитись у відділі звернень громадян міської ради або за тел. 77-41-33.


26 січня 2016 р. 20:58:00

Всього сторінок (60)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.