П’ятниця 15 грудня 2017 р. 14:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Планирует ли горсовет создать на базе КП Деснянське Управителя, который будет тоже коммунальным? Если до 1 июля ничего не создавать, то продлят ли работу КП Деснянське еще на год? Закон ОСББ недоработан. Жители не понимают, что доверят одному лицу - главе правления действовать одному от имени всех. В инете пишут, что некоторые главы правлений берут без решения собрания кредиты на 1 млн грн, а платить придется всем плюс проценты за кредит. Чтобы, например, мошенники не запугали главу пр. ему нужно нанимать охрану? Ведь банк не обязан проверять подлинность решения собрания. В инете читал статью "Хотите потерять квартиру через 2-3 года создайте ОСББ".
вялец олександр васильович
Відповідь:
   Шановний Олександре Васильовичу!
    З 1 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (надалі - Закон).
    Мешканці багатоквартирних будинків мають право самостійно обирати управителя будинку, організацію чи компанію, яка його обслуговуватиме, або повинні створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).
    Якщо до 1 липня 2016 року мешканці житлових будинків не створять ОСББ відповідно до Закону, виконавчим комітетом Чернігівської міської ради буде оголошено конкурс на визначення керуючої компанії - надавача відповідних послуг з утримання певного переліку житлових будинків міста. Комунальне підприємство «Деснянське» Чернігівської міської ради також буде брати участь у зазначеному вище конкурсі.
    У випадку не визначення керуючої компанії за результатами конкурсу, КП «Деснянське» і надалі буде надавати послуги з утримання житлового фонду міста у повному обсязі.
   

Управління ЖКГ
04 березня 2016 р. 22:55:00

Запитання:
   Яким чином потрібно звернутися і куди безпосередньо з приводу встановлення дитячого майданчка на прибудинковій териториї.На жаль у нашому районі є три п,ятиповехівки і жодного майданчика,мабуть інші мешканці нашого будинку також зверталися з цього приводу але й досі нічого не змінилося.В 2015 році тільки у нашому під,їзді народилося п,ятеро малят та вже ціеї весни гратися діткам нема де.
Петрик Світлана Миколаївна
Відповідь:
   Шановна Світлано Миколаївно!
    Повідомляємо, на даний час управлінням житлово-комунального господарства розробляється Програма відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 - 2017 роки. Перелік адрес для встановлення майданчиків буде визначатись з урахуванням пропозицій депутатів Чернігівської міської ради. Тому, для вирішення питання встановлення дитячого майданчика біля житлового будинку №1 по вул. Ріпкинська пропонуємо звернутися до депутата міської ради від Вашого виборчого округу.

Управління житлово-комунального господарства
02 березня 2016 р. 11:10:00

Запитання:
   Доброго дня!
    Запитання для Управління освіти.
    Наскільки мені відомо, зарахування дітей до шкіл міста проводиться переважно в залежності від місця проживання дитини. Тобто дитини мають зарахувати до школи, якщо дитина проживає на території, яка умовно чи офіційно віднесена до відповідної школи.
    Тож прошу надати інформацію про територію (перелік вулиць та номерів будинків), яка закріплена за школою-ліцеєм № 15 м. Чернігова.
    Відповідь можна направити електронною поштою.
    Якщо для надання відповіді необхідний письмовий запит за відповідною формою - прошу надати форму запиту.
    Дякую!
    З повагою, Сергій Ніколаєнко
Ніколаєнко Сергій Володимирович
Відповідь:
   Шановний Сергіє Володимировичу!
    Повідомляємо, що рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 18 листопада 2008 року №306 затверджено список територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами міста.
    Надсилаємо перелік вулиць, які складають територію обслуговування ліцею № 15:
    вул. Академіка Рево
    вул. Борисенка
    1-й пров. Гомельський
    2-й пров. Гомельський
    вул. Івана Рашевського (вул. Павлика Морозова)
    вул. Каштанова
    вул. Кузнечна
    вул. Максима Загривного (вул. Пархоменка)
    вул. Володимира Глинського (1-й пров. Пархоменка)
    вул. Євгена Онацького (2-й пров. Пархоменка)
    вул. Козацька, (вул.50 років ВЛКСМ)
    проспект Миру, парна сторона: 126 – 186
    вул. Ремзаводська (вул. Гончарова Федора)
    вул. Разіна Степана
   

Управління освіти
24 лютого 2016 р. 11:02:00

Запитання:
   Доброго дня! Хочу дізнатися про вже перейменовані вулиці нашого міста. Я збираю інформацію для роботи з абонентами організації де працюю, і хотів би знати - які вулиці нашого міста ВЖЕ носять нові назви, бо по різним статтям з різних сайтій точно не відомо - які вулиці вже перейменували а які ще ні. Допоможіть!!!
Данильченко Сергій Анатолійович
Відповідь:
   Шановний Сергіє Анатолійовичу!
    Інформацію щодо перейменування вулиць міста можна переглянути на сайті Чернігівської міської ради у розділі Нормативні документи/Розпорядження міського голови ( від 24.12.2015 р., 12.02.2016 р. та 19.02.2016 р.).

Міська рада
19 лютого 2016 р. 14:50:00

Запитання:
   Доброго дня Вам! Підскажіть будласка на яких підставах, чи згідно чинного законодавства від інтерна вимагають змінити реєстрацію проживання для того щоб стати на облік до гуртожику , де він буде працювати за направленям МОЗ України. Чи це обов'язково змінювати реєстрацію проживання для того щоб стати на облік для отримання кімнати в гуртожитку.
    Дякую заздалегіть ВАМ!!
Жерноклєєва Наталія Миколаївна
Відповідь:
   Шановна Наталіє Миколаївно!
    Повідомляємо, що вселення до гуртожитків проводиться власником гуртожитку або уповноваженою ним особою на підставі ордера, виданого відповідно до статті 129 Житлового кодексу Української РСР, з одночасним укладенням договору найму жилого приміщення в гуртожитку.
    При цьому постановка на квартирний облік та реєстрація в даному населеному пункті не являються необхідними.

Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду
16 лютого 2016 р. 14:52:00

Всього сторінок (62)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.