Субота 21 жовтня 2017 р. 08:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Доброго дня! Хочу дізнатися про вже перейменовані вулиці нашого міста. Я збираю інформацію для роботи з абонентами організації де працюю, і хотів би знати - які вулиці нашого міста ВЖЕ носять нові назви, бо по різним статтям з різних сайтій точно не відомо - які вулиці вже перейменували а які ще ні. Допоможіть!!!
Данильченко Сергій Анатолійович
Відповідь:
   Шановний Сергіє Анатолійовичу!
    Інформацію щодо перейменування вулиць міста можна переглянути на сайті Чернігівської міської ради у розділі Нормативні документи/Розпорядження міського голови ( від 24.12.2015 р., 12.02.2016 р. та 19.02.2016 р.).

Міська рада
19 лютого 2016 р. 14:50:00

Запитання:
   Доброго дня Вам! Підскажіть будласка на яких підставах, чи згідно чинного законодавства від інтерна вимагають змінити реєстрацію проживання для того щоб стати на облік до гуртожику , де він буде працювати за направленям МОЗ України. Чи це обов'язково змінювати реєстрацію проживання для того щоб стати на облік для отримання кімнати в гуртожитку.
    Дякую заздалегіть ВАМ!!
Жерноклєєва Наталія Миколаївна
Відповідь:
   Шановна Наталіє Миколаївно!
    Повідомляємо, що вселення до гуртожитків проводиться власником гуртожитку або уповноваженою ним особою на підставі ордера, виданого відповідно до статті 129 Житлового кодексу Української РСР, з одночасним укладенням договору найму жилого приміщення в гуртожитку.
    При цьому постановка на квартирний облік та реєстрація в даному населеному пункті не являються необхідними.

Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду
16 лютого 2016 р. 14:52:00

Запитання:
   Шановний, Владислав Анатолійович! Звертається до Вас колектив Чернігівського ПАТ "Облтеплокомуненерго", з проханням віднайти справедливість і розібратися, чому наше підприємство не виплачує вчасно робітникам заробітну плату. Опалювальний сезон розпочався в жовтні місяці, споживачі платять підприємству за послуги, а ми не можемо одержати вчасно свою заробітну плату. З великим запізненням нам виплатили зарплату за жовтень, потім з таким же запізненням ми отримали зарплату за листопад, тепер ми чекаємо зарплату за грудень, а нам навіть надії не дають коли це буде. Ми мусимо брати гроші в борг, щоб якось жити і їздити на роботу, але це принизливо і дуже не зручно. Ми працюємо і хочемо вчасно отримувати зарплату. В попередні роки такого безладу не було, ми отримували вчасно аванс і зарплату. В 2014 році змінився керівник підприємства і почались затримки зарплати. Дуже сподіваємося на Вашу допомогу. З повагою колектив ПАТ "Облтеплокомуненерго"
Колектив ПАТ " Облтеплокомуненерго"
Відповідь:
   Ваше звернення уважно розглянуто.
    Заборгованість у ПАТ „Облтеплокомуненерго” виникла станом на 01 вересня 2015 року. Причиною виникнення заборгованості є недостатність обігових коштів. Така ситуація склалася після введення в дію постанови Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року №217 щодо зарахування коштів, які надходять до товариства за спожиту теплову енергію, на спеціальний рахунок та перерахувань з цього рахунку значних сум (до 70%) для сплати за використаний природний газ.
    До кінця лютого 2016 року планується виплатити заробітну плату за січень 2016 року та першу половину лютого 2016 року.

Міська рада
16 лютого 2016 р. 08:34:00

Запитання:
   Добрий день! На розгляді у Чернігівській міській раді знаходиться питання відносно передачі в комунальну власність будинку (гуртожиток) по вулиці Інструментальна, 24-А у м.Чернігові. Прошу Вас повідомити на якій стадії знаходиться вказане питання.
Рябінін Денис Дмитрович
Відповідь:
   Шановний Денисе Дмитровичу!
    Всі звернення, що надходять до Чернігівської міської ради, проходять реєстрацію у базі даних відділу звернень громадян. Для отримання більш детальної інфомації щодо вказаного звернення Вам доцільно звернутись до відділу звернень громадян міської ради або за тел. 4-00-45.

Міська рада
15 лютого 2016 р. 08:46:00

Запитання:
   Чому на сайті Чернігівської міської ради в розділі "Про місто-Транспорт" в документі "Розклад руху автобусів на міських маршрутах загального користування" не вказаний маршрут №135 (Нива - Киїнка) і його розклад?
Сенчевська Катерина Сергіївна
Відповідь:
   Шановна Катерино Сергіївно!
    Повідомляємо, що на сайті Чернігівської міської ради в розділі «Про місто – Транспорт» в документі «Розклад руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування» розміщено розклад руху на міських автобусних маршрутах.
    Маршрут № 135 «Ринок «Нива» - с. Киїнка» є приміським автобусним маршрутом, питання щодо розкладу руху вказаного маршруту, та надання іншої інформації, відноситься до компетенції Чернігівської обласної державної адміністрації.
   
   

Управління транспорту та зв"язку
15 лютого 2016 р. 08:39:00

Всього сторінок (60)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.