Субота 16 грудня 2017 р. 11:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Доброго дня!
    Куди необхідно звертатися для переведення садового будинку в житловий
кот оксана миколаївна
Відповідь:
   Шановна Оксано Миколаївно!
    Для переведення дачного будинку у житловий Вам необхідно звернутись з відповідною заявою на ім"я міського голови до відділу звернень громадян міської ради за адресою вул. Шевченка,9.

Відділ звернень громадян
11 листопада 2016 р. 08:23:00

Запитання:
   Підкажіть будь ласка де можна знайти розклад сесій міської ради, а також з тим які питання були розглянуті на кожній сесії й які рішення були прийняти, а також результати голосування по рішенням.
   
    Якщо все це є на вашому сайті, надайте будь ласка посилання.
   
    Буду вдячний за допомогу.
Романенко Святослав Володимирович
Відповідь:
   Шановний Святославе Володимировичу!
    Відповідно до статті 20 Регламенту Чернігівської міської ради сьомого скликання сесії міської ради скликаються міським головою не рідше ніж один раз на місяць, як правило, у четвертий четвер місяця. Розпорядження про скликання сесії знаходиться на сайті міської ради у розділі "Нормативні документи" – "Розпорядження міського голови" (http://www.chernigiv-rada.gov.ua/document/rozporyadzshenya-mer).
    Рішення, які приймаються на сесії міської ради, можна переглянути на сайті у розділі "Нормативні документи" – "Рішення міської ради" (http://www.chernigiv-rada.gov.ua/document/rishennya-sesii). Переглядаючи прийняті рішення міської ради на сайті можна завантажити результати голосування по кожному рішенню.
   
   

Організаційний відділ
16 жовтня 2016 р. 20:26:00

Запитання:
   Згідно п. 10 Додату 2 до "Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016 – 2020 роки" передбачено виділення зімельних ділянок учасникам АТО. Мій брат є учасником бойових дій, заяву на отримання земельної ділянки написав, та отримав відписку що землі немає, колись буде. Що робить міська влада для виконання Закону України та своєї програми підтримки? Коли діючий мер зустрічав бійців на площі під час повернення з АТО додому, він обіцяв їм підтримку у всіх питаннях (це є навіть на відеозаписах кореспондентів різних каналів зі зустрічі чернігівцями "кіборгів" з 90 батальону). Сподіваюсь на вирішення цього питання в найближчи часи. А то хтось отримує землю в Новоселівці (по якому принципу відбирали людей для отримання ділянок?), хтось приходить товпою на сесію і там горлом добуває землю, а що робить нам?
Пекур Сергій Володимирович
Відповідь:
   Шановний Сергіє Володимировичу!
    Рішенням Чернігівської міської ради від 28 листопада 2014 року «Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014-2015 роки» (45 сесія 6 скликання), термін дії якої продовжено на 2016 рік рішенням Чернігівської міської ради від 28 січня 2016 року №3/VII-7, затверджено таку Програму, пунктом 9 заходів якої передбачено надання учасникам бойових дій та сім’ям загиблих учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у антитерористичній операції земельних ділянок із запасу державної (комунальної) власності для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.
    Рішенням Чернігівської міської ради від 28 листопада 2014 року «Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території групи житлових будинків кварталів «Лісковиця» (45 сесія 6 скликання) управлінню архітектури та містобудування Чернігівської міської ради надано дозвіл на розроблення проекту Детального плану території групи житлових кварталів «Лісковиця».
    Питання затвердження зазначеного проекту управлінням архітектури та містобудування міської ради планується винести на розгляд сесії Чернігівської міської ради, яка відбудеться наприкінці квітня місяця поточного року.
    Питання надання дозволів учасникам антитерористичної операції на розроблення проектів землеустрою, як і порядок розподілу таких ділянок буде розглянуто міською радою виключно після затвердження проекту Детального плану території групи житлових будинків кварталів «Лісковиця», а вимоги Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо першочергового відведення земельних ділянок учасникам бойових дій буде обов’язково враховано.

Управління земельних ресурсів
05 квітня 2016 р. 14:55:00

Запитання:
   Добрий день!Допоможіть будь-ласка,біля Площі АВІАТОРІВ є дві зупинки транспорту, але нема безпечного пешохідного переходу.Дітям дуже важко переходити дорогу, водії не завжди їх пропускають на дорозі, а це велика небезпека для дітей, особливо коли вони самі переходять дорогу.Дякую за порозуміння.
Оверченко Юлія Сергіївна
Відповідь:
   Шановна Юліє Сергіївно!
    На Ваше звернення щодо обладнання нерегульованого пішохідного переходу біля Площі Авіаторів, повідомляємо наступне.
    Протокольним рішенням засідання постійно діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові було вирішено обладнати нерегульований пішохідний перехід на вул. Льотній біля зупинки «вул. Стрілецька» у відповідності з розробленою схемою організації дорожнього руху.
    Комунальному шляхо-будівельному підприємству Чернігівської міської ради було надіслане протокольне доручення щодо обладнання нерегульованого пішохідного переходу біля Площі Авіаторів.
   

Управління ЖКГ
15 березня 2016 р. 11:20:00

Запитання:
   Здравствуйте ,могу ли я обратится к вам за помощью? У меня случилась такая вот беда. ..год назад мы обнаружили что мой ребенок потерял слух и получил воспаление среднего уха в последствии нарушены урганы слуха .сейчас ей 4.5 года ей идти скоро в школу но для нормального развития этого слуха не хватает .после обследования в киевском институте оторонгологиии и центре слуховой диагнлстики Аврора поставлен нам приговор -тугоухость 2-3 ст., что нужно покупать дорого стоящие аппараты которые стоят порядка 44 866 тис.грн я мать одиночка воспитываю двоих детей сама, роботы в нашем городе нет стою в на учете как безработная в центре зайнятости .самой собрать эту сумму не реально .хотела обратится к вам .Может хоть какая малейшая помощь будет нам оказана .я очень буду вам благодарна
    — 0937879001 Шевченко Анастасия г.Чернигов н.карты приват банк 4149 4978 3132 2526
Шевченко Анастасия Валерьевна
Відповідь:
   Шановна Анастасіє Валеріївно!
    Згідно з " Програмою надання матеріальної допомоги на 2014-2018" розробленою Чернігівською міською радою, Ви можете отримати матеріальну допомогу. Для цього необхідно звернутись до відділу звернень громадян міської ради ( вул. Шевченка, 9) або за тел. 77-41-33.

Міська рада
05 березня 2016 р. 18:40:00

Всього сторінок (62)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.