Вівторок 17 жовтня 2017 р. 18:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Добрий день!Допоможіть будь-ласка,біля Площі АВІАТОРІВ є дві зупинки транспорту, але нема безпечного пешохідного переходу.Дітям дуже важко переходити дорогу, водії не завжди їх пропускають на дорозі, а це велика небезпека для дітей, особливо коли вони самі переходять дорогу.Дякую за порозуміння.
Оверченко Юлія Сергіївна
Відповідь:
   Шановна Юліє Сергіївно!
    На Ваше звернення щодо обладнання нерегульованого пішохідного переходу біля Площі Авіаторів, повідомляємо наступне.
    Протокольним рішенням засідання постійно діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові було вирішено обладнати нерегульований пішохідний перехід на вул. Льотній біля зупинки «вул. Стрілецька» у відповідності з розробленою схемою організації дорожнього руху.
    Комунальному шляхо-будівельному підприємству Чернігівської міської ради було надіслане протокольне доручення щодо обладнання нерегульованого пішохідного переходу біля Площі Авіаторів.
   

Управління ЖКГ
15 березня 2016 р. 11:20:00

Запитання:
   Здравствуйте ,могу ли я обратится к вам за помощью? У меня случилась такая вот беда. ..год назад мы обнаружили что мой ребенок потерял слух и получил воспаление среднего уха в последствии нарушены урганы слуха .сейчас ей 4.5 года ей идти скоро в школу но для нормального развития этого слуха не хватает .после обследования в киевском институте оторонгологиии и центре слуховой диагнлстики Аврора поставлен нам приговор -тугоухость 2-3 ст., что нужно покупать дорого стоящие аппараты которые стоят порядка 44 866 тис.грн я мать одиночка воспитываю двоих детей сама, роботы в нашем городе нет стою в на учете как безработная в центре зайнятости .самой собрать эту сумму не реально .хотела обратится к вам .Может хоть какая малейшая помощь будет нам оказана .я очень буду вам благодарна
    — 0937879001 Шевченко Анастасия г.Чернигов н.карты приват банк 4149 4978 3132 2526
Шевченко Анастасия Валерьевна
Відповідь:
   Шановна Анастасіє Валеріївно!
    Згідно з " Програмою надання матеріальної допомоги на 2014-2018" розробленою Чернігівською міською радою, Ви можете отримати матеріальну допомогу. Для цього необхідно звернутись до відділу звернень громадян міської ради ( вул. Шевченка, 9) або за тел. 77-41-33.

Міська рада
05 березня 2016 р. 18:40:00

Запитання:
   Планирует ли горсовет создать на базе КП Деснянське Управителя, который будет тоже коммунальным? Если до 1 июля ничего не создавать, то продлят ли работу КП Деснянське еще на год? Закон ОСББ недоработан. Жители не понимают, что доверят одному лицу - главе правления действовать одному от имени всех. В инете пишут, что некоторые главы правлений берут без решения собрания кредиты на 1 млн грн, а платить придется всем плюс проценты за кредит. Чтобы, например, мошенники не запугали главу пр. ему нужно нанимать охрану? Ведь банк не обязан проверять подлинность решения собрания. В инете читал статью "Хотите потерять квартиру через 2-3 года создайте ОСББ".
вялец олександр васильович
Відповідь:
   Шановний Олександре Васильовичу!
    З 1 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (надалі - Закон).
    Мешканці багатоквартирних будинків мають право самостійно обирати управителя будинку, організацію чи компанію, яка його обслуговуватиме, або повинні створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).
    Якщо до 1 липня 2016 року мешканці житлових будинків не створять ОСББ відповідно до Закону, виконавчим комітетом Чернігівської міської ради буде оголошено конкурс на визначення керуючої компанії - надавача відповідних послуг з утримання певного переліку житлових будинків міста. Комунальне підприємство «Деснянське» Чернігівської міської ради також буде брати участь у зазначеному вище конкурсі.
    У випадку не визначення керуючої компанії за результатами конкурсу, КП «Деснянське» і надалі буде надавати послуги з утримання житлового фонду міста у повному обсязі.
   

Управління ЖКГ
04 березня 2016 р. 22:55:00

Запитання:
   Яким чином потрібно звернутися і куди безпосередньо з приводу встановлення дитячого майданчка на прибудинковій териториї.На жаль у нашому районі є три п,ятиповехівки і жодного майданчика,мабуть інші мешканці нашого будинку також зверталися з цього приводу але й досі нічого не змінилося.В 2015 році тільки у нашому під,їзді народилося п,ятеро малят та вже ціеї весни гратися діткам нема де.
Петрик Світлана Миколаївна
Відповідь:
   Шановна Світлано Миколаївно!
    Повідомляємо, на даний час управлінням житлово-комунального господарства розробляється Програма відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 - 2017 роки. Перелік адрес для встановлення майданчиків буде визначатись з урахуванням пропозицій депутатів Чернігівської міської ради. Тому, для вирішення питання встановлення дитячого майданчика біля житлового будинку №1 по вул. Ріпкинська пропонуємо звернутися до депутата міської ради від Вашого виборчого округу.

Управління житлово-комунального господарства
02 березня 2016 р. 11:10:00

Запитання:
   Доброго дня!
    Запитання для Управління освіти.
    Наскільки мені відомо, зарахування дітей до шкіл міста проводиться переважно в залежності від місця проживання дитини. Тобто дитини мають зарахувати до школи, якщо дитина проживає на території, яка умовно чи офіційно віднесена до відповідної школи.
    Тож прошу надати інформацію про територію (перелік вулиць та номерів будинків), яка закріплена за школою-ліцеєм № 15 м. Чернігова.
    Відповідь можна направити електронною поштою.
    Якщо для надання відповіді необхідний письмовий запит за відповідною формою - прошу надати форму запиту.
    Дякую!
    З повагою, Сергій Ніколаєнко
Ніколаєнко Сергій Володимирович
Відповідь:
   Шановний Сергіє Володимировичу!
    Повідомляємо, що рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 18 листопада 2008 року №306 затверджено список територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами міста.
    Надсилаємо перелік вулиць, які складають територію обслуговування ліцею № 15:
    вул. Академіка Рево
    вул. Борисенка
    1-й пров. Гомельський
    2-й пров. Гомельський
    вул. Івана Рашевського (вул. Павлика Морозова)
    вул. Каштанова
    вул. Кузнечна
    вул. Максима Загривного (вул. Пархоменка)
    вул. Володимира Глинського (1-й пров. Пархоменка)
    вул. Євгена Онацького (2-й пров. Пархоменка)
    вул. Козацька, (вул.50 років ВЛКСМ)
    проспект Миру, парна сторона: 126 – 186
    вул. Ремзаводська (вул. Гончарова Федора)
    вул. Разіна Степана
   

Управління освіти
24 лютого 2016 р. 11:02:00

Всього сторінок (60)12345 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.