П’ятниця 25 травня 2018 р. 13:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеженнярезультативності регуляторного акта -проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про тимчасовий Порядок надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб"

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про тимчасовий Порядок надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб".

2.Назва виконавця заходів з відстеження: управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: визначення чіткого порядку, процедур та термінів надання/отримання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 25 по 28липня 2016 року.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: аналітичний, статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність.

Проектрегуляторного акта дасть можливість чітко визначити уповноважені органи, що надають відомості про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, порядок отримання таких відомостей заявниками.

Відомості про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб використовуються громадянами для призначення субсидії, обрахування пільг, приватизації житла, ведення квартирного обліку, надання житлово-комунальних та інших послуг тощо.

 8. Кількісні та якіснізначенняпоказників результативності регуляторного акта:

При відстеженні результативності будуть враховуватися наступні показники:

-ефективністьрозробленогоПорядку;

- рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основнихположень регуляторного акта.

 Відстеження результативності регуляторного акту будуть виконані у строки, передбачені статтею 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

 Повідомлення про оприлюднення, проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про тимчасовий Порядок надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб"та аналіз його регуляторного впливу були опубліковані на офіційному web-порталіЧернігівської міської ради в мережі Інтернет 24 червня 2016 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

 У термін, передбачений для обговорення проекту рішення до управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради надійшли зауваження та пропозиції, які були розглянуті та враховані.

 


Начальник управління адміністративних
послуг Чернігівської міської ради                                                                               М. К. Овсяник
    

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.