Середа 12 грудня 2018 р. 13:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта -  рішення Чернігівської міської ради від 27 жовтня 2011 року «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями (27 сесія 5 скликання, 9 сесія 6 скликання)» (14 сесія 6 скликання)

 

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення міської ради від 27 жовтня 2011 року «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями (27 сесія 5 скликання, 9 сесія 6 скликання)» (14 сесія 6 скликання).

Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Цілі прийняття акта: Зміни та доповнення до Методики розроблені з метою уточнення положень Методики та приведення її у відповідність до норм чинного законодавства, підвищення ефективності використання комунального майна територіальної громади м. Чернігова.

Строк виконання заходів з відстеження:

 З 3 грудня 2012 року по 17 грудня 2012 року.

Тип відстеження: Повторне.

Методи одержання результатів відстеження: Статистичний.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відповідно до зазначеної вище Методики здійснюється розрахунок орендної плати  за договорами оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.

У разі передачі комунального майна в оренду на конкурсних засадах,  відповідно до Методики розраховується стартова орендна плата.   

Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

За станом на 01.12.2012 фондом комунального майна укладено  199 договорів оренди, на 01.12.2011 – 190.

Сума надходжень за 11 місяців 2012 року  від орендної плати до міського бюджету складає 12 млн. 255 тис. грн., з них 8 млн. 979,5 тис. грн. за ЦМК та  3 млн. 275,5 тис. грн. за інше майно.

 У порівнянні з надходженнями від орендної плати за 11 місяців  2011 року – 13 млн. 059 тис. грн. (з них 8 млн. 997 тис. грн. за ЦМК та  4 млн. 62 тис. грн. за інше майно) надходження до міського бюджету зменшились на 6,0%.

На підставі виданих фондом комунального майна дозволів комунальними підприємствами і бюджетними установами укладено близько 340 договорів оренди. Кошти, отримані по цим договорам оренди  відповідно до Методики залишаються у розпоряджені бюджетних установ та комунальних підприємств (поповнення обігових коштів).

Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Змінами та доповненнями до Методики враховані зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України  від 14.09.2011 № 961 до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, удосконалено порядок розрахунку орендної плати за майно, введена індексація річної орендної плати, встановленої у розмірі 1 гривні, враховані пропозиції юридичних осіб.

На обсяг надходжень коштів до міського бюджету зазначені вище зміни та доповнення практично не вплинули.             

За час дії зазначеної вище Методики зі змінами до фонду комунального майна Чернігівської міської ради надійшли пропозиції від юридичних осіб щодо змін деяких положень Методики, а також виникла необхідність у приведення її у відповідність до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, у редакції Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин” та нормативно-правових актів з питань оренди майна. У зв’язку з цим було прийняте рішення міської ради від  26 червня 2012 року (22 сесія     6 скликання) щодо внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) ), зі змінами та доповненнями (27 сесія 5 скликання, 9 сесія , 14 сесія 6 скликання).

 

 

 
Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                    І.М. Дусь
  

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.