Середа 12 грудня 2018 р. 14:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект  рішення Чернігівської міської ради « Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова
(19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями»

     

Відповідно до частини п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  частини другої статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова міська рада вирішила:

1. Внести до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова  зміни та доповнення, що  додаються.

2. Договори оренди  об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які укладені до 1 січня 2017 року (крім договорів оренди цілісних майнових комплексів) підлягають перегляду у тримісячний термін з для набрання чинності цього рішення.

3. Прес–службі  Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення  цього рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення, у частині виключення з переліку установ, організацій, яким встановлено розмір річної орендної плати 1 грн., бюджетних організацій, які утримуються за рахунок державного та обласних бюджетів вводиться у дію з 1 січня 2018 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів     (Тарасовець О. М.) та секретаря  міської ради Бистрова В. Е.     


 

 Міський  голова                                                                                В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.