Субота 18 серпня 2018 р. 11:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Реформи в Україні

Проект Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Ні в кого не викликає сумніву те, що існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреби суспільства. Функціонування місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню якісних і доступних адміністративних та соціальних послуг шляхом сталого розвитку громади. Перед місцевим самоврядуванням постали виклики, які потребують ефективного та швидкого реагування.

Саме на розв’язання проблем, пов’язаних з функціонуванням органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади спрямований проект Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, в якому визначені:

- шляхи і способи розв’язання проблеми;

- принципи реформування;

- завдання реформи.

Проектом передбачено, що реалізація Концепції буде здійснюється двома етапами: перший підготовчий етап (2013 - 2015 рр.), та другий етап впровадження (2015—2020 рр.). Також визначені очікувані результати та джерела фінансових ресурсів.Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.