Понеділок 10 грудня 2018 р. 16:01 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект 

26/VII -


Про затвердження викупної
ціни земельних ділянок

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VII-6 «Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб», та на підставі наданих звітів за результатами проведених експертних грошових оцінок земельних ділянок, міська рада вирішила:

1. Затвердити розмір викупної ціни земельної ділянки площею 1,2182 га (кадастровий номер 7425585700:03:000:0227), цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Вознесенської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), та належить в рівних частинах на праві приватної власності Єрьоміній Надії Костянтинівні та Поклад Олені Михайлівні, у сумі 156 424,00 грн. (Сто п’ятдесят шість тисяч чотириста двадцять чотири грн. 00 коп.).

2. Затвердити розмір викупної ціни земельної ділянки площею 1,2114 га (кадастровий номер 7425585700:03:000:0239), цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Вознесенської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), та належить на праві приватної власності у відповідних частинах Павленко Олені Володимирівні (2/3 частки земельної ділянки) та Веремійченко Вікторії Анатоліївні (1/3 частка земельної ділянки) у сумі 155 551,00 грн. (Сто п’ятдесят п’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят одна грн. 00 коп.).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови Черненка А. В. та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                В. А. Атрошенко 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.