Субота 15 грудня 2018 р. 06:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект 

26/VII -

Про продовження терміну дії
на перший квартал 2018 року
“Програми забезпечення діяльності
комунального підприємства
“Муніципальна варта”
Чернігівської міської ради
на 2017 рік”

 

Розглянувши подання комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення дієвого контролю за станом благоустрою у місті, дотриманням Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 29.07. 2011 року,  міська рада вирішила:

1. Продовжити термін дії на перший квартал 2018 року “Програми забезпечення діяльності комунального підприємства “Муніципальна варта” Чернігівської міської ради на 2017 рік”.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради ( Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми та забезпечити фінансування в межах виділених асигнувань.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ломако О. А. та комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження (Антонов О. С.).

 

 

Міський голова                                                                                           В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.