Понеділок 10 грудня 2018 р. 15:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект 

26/VII -

Про надання згоди на безоплатну
передачу у комунальну власність
територіальної громади м. Чернігова
об’єктів житлового фонду та
 соціальної інфраструктури


Відповідно до пунктів 31, 51 частини 1 статті 26 та частин 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», частини 4 статті 78 Господарського кодексу України, міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова

1.1. Квартир №№ 1, 3, 6 у житловому будинку № 11 по вулиці Суворова у м. Чернігові, які перебувають на балансі публічного акціонерного товариства «Чернігівське АТП-17454»  та є державною власністю в особі Фонду державного майна України.

1.2. Зовнішніх  мереж газо-, тепло-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення до першої черги будівництва 207- ми квартирного житлового будинку № 14б по вул. Курсанта Єськова у м. Чернігові,  які перебувають на балансі центрального територіального управління капітального будівництва  та є державною власністю в особі Міністерства оборони України.

2. Зовнішні  мережі водопостачання та водовідведення зазначені у пункті 1. передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству «Чернігівводоканал»  Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 678 063 гривень 48 копійок.  

3. Фонду комунального майна міської ради (Єпінін О. Ю.)  передати зовнішні мережі газопостачання зазначені у підпункті 1.2. на праві  господарського відання  публічному акціонерному товариству  “Чернігівгаз” (Ярова А. А.) для забезпечення їх технічного обслуговування, ремонту та безпечної експлуатації.

4. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 6 березня 2014 року (39 сесія 6 скликання).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та секретаря міської ради Черненка М. П.    

                

 

Міський голова                                                                                     В. А. Атрошенко 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.