Понеділок 23 квітня 2018 р. 14:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект

№ 20/VII -


Про внесення змін до рішення
міської ради  від 28 грудня 2015 року
№2/ VII-99 "Про структуру
виконавчих органів міської ради"

 

З метою забезпечення управлінням капітального будівництва Чернігівської міської ради повноти та якості виконання будівельних робіт, реалізації завдань по виконанню плану видатків з капітального ремонту, реконструкції та будівництва, контролю за використанням державних і бюджетних коштів, керуючись статтями 26, 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Пункт 13 рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-9 "Про структуру виконавчих органів міської ради" зі змінами до нього викласти у такій редакції:

"13. Встановити загальну чисельність працівників виконавчих органів міської ради, що фінансуються з міського бюджету, у кількості 368 особи".

2. Міському голові:

2.1. Здійснити заходи щодо приведення існуючих структур управління капітального будівництва Чернігівської міської ради у відповідність до цього рішення.

2.2. Забезпечити фінансування діяльності працівників відповідних органів Чернігівської міської ради, які фінансуються з міського бюджету, з урахуванням змін, внесених цим рішенням.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради –  Атрощенка О.А., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконкому Фесенка С.І. та постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції (Черненок М.П.).

 

 

Міський голова                                                                                     В.А. Атрошенко 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.