Понеділок 28 травня 2018 р. 12:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект

  
№ 20/VII -


Про надання згоди на безоплатну
передачу у комунальну власність
територіальної громади м. Чернігова
об’єктів житлового фонду, благоустрою
та соціальної інфраструктури


Відповідно до пунктів 31, 51 частини 1 статті 26 та частин 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», частини 4 статті 78 Господарського кодексу України, статей 337 та 338 Цивільного кодексу України, міська рада вирішила:

1. Надати згоду:

 1.1. На безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова:

- квартири № 124 у житловому будинку № 82 по вулиці Незалежності у м. Чернігові, що є державною власністю в особі Міністерства внутрішніх справ України;

-  водопровідного  вводу до 162-х квартирного  житлового будинку     № 1 по 3-му провулку Кривоноса, який перебуває у власності об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «БОСТОН»;

- об’єктів (елементів) благоустрою – дитячих (ігрових та спортивних) майданчиків згідно з додатком.

1.2. На безоплатне прийняття «знахідки» – об’єкта (елементів) благоустрою  –   спортивного майданчика, розташованого між житловими будинками №№ 76, 78, 80 по вул. Незалежності у м. Чернігові.

2. Зовнішній водопровідний  ввід, зазначений у  підпункті 1.1., передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству «Чернігівводоканал»  Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 22 547 гривень 00 копійок.  

3.  Фонду комунального майна міської ради (Єпінін О. Ю.) вжити заходів щодо проведення незалежної оцінки об’єкта (елементів) благоустрою  – спортивного майданчика, розташованого між житловими будинками №№ 76, 78, 80 по вул. Незалежності у м. Чернігова згідно з пунктом 1.2.

4. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 6 березня 2014 року (39 сесія 6 скликання).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та секретаря міської ради В. Е. Бистрова.                     

 

 

Міський голова                                                                                    В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.