Неділя 27 травня 2018 р. 00:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

проект

  № 18/VII -

Про встановлення розміру кошторисної
заробітної плати, який враховується при
визначенні вартості будівництва (нового
будівництва, реконструкції, реставрації,
капітального ремонту, технічного переоснащення)
об’єктів, що споруджуються за рахунок  коштів
бюджету міста Чернігова та коштів підприємств,
установ , організацій, що належать до комунальної
власності територіальної громади міста


Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» та керуючись   статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила: 

1. Прийняти для розрахунку вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста Чернігова та коштів підприємств,  установ,  організацій,  що належать до комунальної власності територіальної громади міста, дані наступних підрядних організацій:

-    Комунальне підприємство «Зеленбуд» Чернігвської міської ради;

-   Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІРМА "МЖК-СЕРВІС".

2. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2017 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів,  що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста Чернігова та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, в розмірі 4900,00 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського  голови відповідно до розподілу функціональних повноважень та комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження  ( Антонова  О. С.)

 

 

Міський голова                                                                                           В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.