Неділя 19 травня 2019 р. 17:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому

Про надання згоди на створення
об’єкта інженерно-транспортної 
інфраструктури та благоустрою


 Керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова, затвердженим рішенням  міської ради від       29 червня 2017 року № 21/VІІ-13, розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «Денар-Люкс» від 11 червня 2018 року № 109 та пропозиції управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:
 
 1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю                      «Денар-Люкс» (Інвестору) за власні кошти здійснити проектування та подальше створення об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою «Реконструкція внутрішньобудинкового проїзду між багатоквартирними житловими будинками 14 та 14а по вулиці Курсанта Єськова у м. Чернігові» поза межами земельної ділянки, що виділена для будівництва житлових будинків, з наступною передачею цього об’єкта у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова.
   
 2.  Функції замовника з проектування та створення об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою, визначеного в пункті 1 цього рішення, покласти на управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я.В.).

 3. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я.В.) забезпечити укладання необхідних договорів з Інвестором та вчинення дій, спрямованих на виконання цього рішення.

 4. Відповідно до пункту 5.2. Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова зменшити величину пайової участі (внеску) ТОВ «Денар-Люкс» у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою при створенні ним інших об’єктів будівництва, після надання згоди на передачу об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою в комунальну власність територіальної громади міста Чернігова. 

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Міський голова                                                                           В. А. Атрошенко


Секретар міської ради                                                                   М. П. Черненок

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.