Неділя 19 травня 2019 р. 18:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому


Про передачу у комунальну власність
територіальної громади м. Чернігова
об’єктів інженерної інфраструктури


Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженим рішенням Чернігівської міської ради від 06.03.2014 (39 сесія 6 скликання), беручи до уваги рішення Чернігівської міської ради від 26.04.2018 № 30/VII-3 та розглянувши матеріали комісії з питань передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної  інфраструктури, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

     1. Затвердити акт приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова зовнішньої мережі освітлення, яка побудована при будівництві багатоквартирного житлового будинку № 8 (будівельний номер) у третьому мікрорайоні житлового району «Масани», що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Незалежності, 15 та перебуває на балансі ТОВ «ОСНОВА-БУД-7», що додається.

     2. Передати у господарське відання комунальному підприємству   «Міськсвітло» Чернігівської  міської ради (Николенко В. М.) зовнішню мережу освітлення, яка побудована при будівництві багатоквартирного житлового будинку № 8 (будівельний номер) у третьому мікрорайоні житлового району «Масани», що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Незалежності, 15.

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


    Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко     

 

    Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.