Неділя 16 грудня 2018 р. 01:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому

Про  тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
комунального підприємства «ЖЕК-13» 
Чернігівської міської ради для будинку №24 а
по вул. Інструментальній

 Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 14, статтею 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про затвердження єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет міської ради вирішив:
 1. Комунальному  підприємству «ЖЕК-13»  Чернігівської міської ради (далі - Виконавець) встановити економічно обґрунтований побудинковий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинку №24 а по вул. Інструментальній  згідно з додатком.
 2. Перелік та періодичність виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що відшкодовується встановленими тарифами, затверджується виконавчим комітетом міської ради.
 3. Вартість інших послуг, не врахованих в складі побудинкового тарифу, сплачується понад розмір плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на підставі договорів, укладених між споживачем послуг та Виконавцем. 
 4. Виконавцю:
 4.1.  Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформування споживачів про розмір тарифу, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
 4.2.  У разі відсутності технічної можливості надання окремих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснювати перерахунки по будинкового тарифу шляхом його зменшення на вартість відповідної послуги до моменту відновлення надання цієї послуги.
 5. Відповідно до пункту 34 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, Виконавець під час виконання робіт може у разі потреби здійснювати перерозподіл витрат у структурі тарифу на послуги без зміни загального обсягу таких витрат та з урахуванням фактичної вартості наданих послуг у межах встановленого тарифу.
   6. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення. 
  7. Це рішення набуває чинності з 5 лютого 2018 року.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Черненка А. В.Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко 

 

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.