Четвер 19 липня 2018 р. 22:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому


Про затвердження та надання
містобудівних умов і обмежень
забудови земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання керівників підприємств та організацій, звернення власників/користувачів земельних ділянок, пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради та керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про основи містобудування», статтями 29 та 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року «Про делегування повноважень» (17 сесія 5 скликання) із доповненнями (52 сесія 5 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити та  надати  містобудівні  умови   і    обмеження   забудови земельних ділянок:

1.1. Комунальному підприємству "Міський Палац культури" Чернігівської міської ради для капітального ремонту будівлі комунального підприємства "Міський Палац культури" за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 23. Комплексна термомодернізація будівлі з  приведенням її до сучасних вимог, щодо енергозбереження та ремонтом покрівлі та стін.

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Пласт-Бокс Україна" для будівництва прибудови до існуючого цеху виробництва зони вивантаження по вул. Ушинського, 14 на власній земельній ділянці.

1.3. Публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" для реконструкції автозаправної станції з влаштуванням автомобільного газозаправного пункту по вул. Івана Мазепи, 79 на орендованій земельній ділянці.  

1.4. Публічному акціонерному товариству "ПОЛІКОМБАНК" для реконструкції вхідної групи готелю "Україна" по просп. Миру, 33 на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.