Понеділок 25 червня 2018 р. 22:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому


Про надання згоди на
передачу вагончика – гуртожитка
по вул. Олександра Молодчого, 9а

 

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 73 Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова» (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями, беручи до уваги звернення комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради від 31 серпня 2017 року № 73,  виконавчий комітет міської ради  вирішив: 

1. Надати згоду на передачу з оперативного управління фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Єпінін О. Ю.) в оперативне управління управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради (Дериземля А. В.) вагончика - гуртожитка, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Молодчого, 9а, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Черненка М. П.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.