Понеділок 28 травня 2018 р. 12:41 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому

 

проект
Про передачу майна

 

 

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 74 Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями, керуючись 827 статтею Цивільного кодексу України, з метою вжиття заходів щодо збереження майна, що було придбане за рахунок цільових дотацій з державного бюджету у 2012 році для діяльності фахівців із соціальної роботи, та забезпечення його раціонального використання в рамках чинного законодавства, враховуючи роз’яснення Міністерства соціальної політики щодо збереження майна, яке було придбане для діяльності фахівців із соціальної роботи та забезпечення його раціонального використання, та беручи до уваги звернення управління освіти Чернігівської міської ради та лист виконавчого комітету Чернігівської міської ради, виконавчий  комітет міської ради вирішив:

1. Надати згоду на передачу матеріальних цінностей, оргтехніки, придбану за рахунок цільових дотацій з державного бюджету у 2012 році для діяльності фахівців із соціальної роботи, виконавчому комітету Чернігівської міської ради за договором позички відповідно до додатку 1.

2. Надати згоду на передачу матеріальних цінностей, оргтехніки, придбаної за рахунок цільових дотацій з державного бюджету у 2012 році для діяльності фахівців із соціальної роботи, управлінню освіти Чернігівської міської ради за договором позички відповідно до додатку 2.

3. Доручити директору Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мазур Л. О. укласти договори позички оргтехніки з управлінням освіти Чернігівської міської ради та виконавчим комітетом Чернігівської міської ради згідно з додатком 1 та додатком 2, терміном на 1 рік, з умовою дострокового повернення майна у разі виникнення такої потреби.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Шостака М. О.


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.