Середа 20 червня 2018 р. 10:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень виконкому

 проект


Про надання матеріальної
допомоги

 

Керуючись підпунктом 1 пункту “а” частини першої статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 05.03.2013 року (30 сесія 6 скликання), Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 29.11.2013 року (35 сесія 6 скликання), Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 31 березня 2016 року № 6/VII-3, розглянувши звернення громадян, клопотання депутатів Чернігівської обласної ради, за рахунок коштів головного розпорядника міського бюджету м. Чернігова - виконавчого комітету Чернігівської міської ради, передбачених за КПКВКМБ 0313400 “Інші видатки на соціальний захист населення”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати одноразову грошову допомогу згідно з Програмою надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки, у зв’язку з скрутним матеріальним становищем, згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Надати грошову допомогу за рахунок субвенції з обласного бюджету (на виконання повноважень депутатів обласної ради) згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Відмовити в наданні одноразової грошової допомоги у зв’язку з повторним зверненням та обмеженістю коштів у міському бюджеті згідно з додатком 3 до цього рішення.

4. Відділу обліку та звітності міської ради (Дедущенко Н. М.) провести виплату одноразової грошової допомоги у розмірах згідно з додатками 1, 2 до цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Шостака М.О.


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.