Четвер 21 червня 2018 р. 19:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Увага конкурс на здійснення експертної оцінки!

Головне управління ДФС  у Чернігівській області оголошує конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, якому буде доручено проведення незалежної оцінки наступного майна, яке перебуває у податковій заставі:

1. Об’єкт нерухомості – будівля готелю «Градецький», загальною площею 9986,1 кв.м, за адресою  м. Чернігів, проспект Миру, 68, що належить ПАТ Готель «Градецький».

2. Вагончик будівельний БМС, габаритні розміри 2460х8000х2550 см, площа 19,68 кв.м., р.в. 2010  за адресою м. Чернігів, вул. Любецька, 157, що належить ТОВ «Чернігівгазспецсервіс».

3. Стоматологічна установка «Gnatus-Artus», введено в експлуатацію 15.08.2014р., за адресою м. Ніжин, що належить ПП «Лабораторія Дентатех».

4. Інші ТМЦ та устаткування.

Письмові заяви на участь у конкурсному відборі приймаються за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11 (тел. для довідок 652-391).