Четвер 21 червня 2018 р. 19:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Про граничний термін сплати податкових зобов’язань з рентної плати

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що базовий податковий (звітний) період для рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування нафти, конденсату, природного газу, у тому числі газу, розчиненого у нафті (нафтового (попутного) газу), етану, пропану, бутану та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України дорівнює календарному місяцю.

Сума податкових зобов'язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) період, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації.

У той же час, платникам рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводної сировини та платникам радіочастотного ресурсу України рекомендуємо сплатити податкові зобов’язання за січень 2018 року до 28 лютого включно.