Середа 20 червня 2018 р. 10:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Чернігівська ОДПІ звертає увагу на те, що з 11 грудня 2017 рокудіють новіформиреєстраційнихдокументів для отриманняпослугелектронного цифрового підпису.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна на офіційному сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (далі - АЦСК ІДД ДФС) у розділі «Реєстрація користувачів»(www.acskidd.gov.ua/r_kor).

Також для удосконалення процедур ідентифікації та автентифікації клієнтів під час надання послуг електронного цифрового підпису внесено Зміни № 5 до Регламенту АЦСК ІДД ДФС. Переглянути Зміни № 5 до Регламенту АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Реєстрація користувачів»(https://acskidd.gov.ua/reglament).

Чернігівська ОДПІ