Середа 17 січня 2018 р. 11:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Набрали чинності зміни до Порядку обліку платників податків

Чернігівська ОДПІ інформує: 08.12.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.10.2017 № 839 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» (далі - Наказ № 839), яким затверджено Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (далі – Наказ № 1588).

Порядком визначено функції територіальних органів Державної фіскальної служби України щодо організації роботи з реєстрації та ведення обліку платників податків.

Крім того, виключено норми, що стосуються призначення та проведення перевірокпід час процедуриреорганізаціїаболіквідаціїплатниківподатків, врегулюванняпитаньсплатиподатковихзобов’язань та податкового боргу, а такожособливостейобліку у контролюючих органах великих платниківподатків.

Слід зазначити, що довідки, свідоцтва, повідомлення та відомості, які формуються і видаються контролюючими органами відповідно до Порядку можуть підписувати не тільки керівники та їх заступники, а й уповноважені особи контролюючого органу.

Також змінена форма та порядок заповнення Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадитьсядіяльність за формою № 20-ОПП.

Додатково повідомляємо: з оновленим текстом Наказу № 1588 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» електронного сервісу «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» Державної фіскальної служби України (http://zir.sfs.gov.ua).

Сектор організації роботи Чернігівської ОДПІ