П’ятниця 25 травня 2018 р. 13:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

З метою забезпечення належного виконання вимог статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та відповідно до вимог наказу ДФС України від 28.02.2017 № 150 в Центрі обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області надаються адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. А саме, здійснюється приймання документів для отримання та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

Адреса Центру обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області: вул. Кирпоноса, буд.28, м. Чернігів.

Графік роботи Центру обслуговування платників:

понеділок - четвер: з 9 год.00 хв. до 18 год. 15 хв.;

п’ятниця: з 9 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.;

перерва: з 13 год.00 хв. до 14 год. 00 хв.;

субота: з 9 год.00 хв. до 13 год. 00 хв.;

неділя -  вихідний.

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області наголошує: надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів у вигляді електронних сервісів і нових форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції.


Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

 

 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.