П’ятниця 25 травня 2018 р. 13:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

Отримуємо довідку про доходи в Електронному кабінеті

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу громадян на те, що з метою декларування доходів за минулий рік  фізичні особи мають можливість отримати довідку про свої доходи за допомогою електронного сервісу ДФС України  «Електронний кабінет платника».

Для отримання довідки про доходи необхідно зайти на головну сторінку Електронного кабінету платника (далі - ЕКП): через веб - портал ДФС  України (http://sfs.gov.ua/) або набравши в адресному рядку  браузеру: http://cabinet.sfs.gov.ua.

Вхід до особистого кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, який можна отримати у будь - якому Акредитованому центрі сертифікації ключів http://acskidd.gov.ua/) або в банківських установах та організаціях.

Чернігівці можуть отримати на безкоштовній основі  ключі електронного цифрового підпису у відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області за адресою:  м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок (0462) 77-49-27.

Для входу в Особистий кабінет слід обрати особистий електронний ключ. У нижньому полі вводиться пароль для ключа та натискається кнопка «Увійти». Якщо ключ дійсний, на екрані з’явиться напис «Ключ зчитано».

Після ідентифікації обираємо розділ «Заяви, Запити для отримання інформації», в даному розділі обираємо «Запит про суми виплачених доходів з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи»

У формі Запиту заповнюємо всі реквізити, обираємо спосіб отримання відповіді (електронний кабінет, засобами e-mail, поштою або безпосередньо в органі ДФС), підписуємо особистим ключем, зберігаємо та відправляємо запит.

Наявність запиту у каталозі відправлених документів можна перевірити, перейшовши за вкладкою "Відправлені документи". У відповідь на відправлений запит надійде електронна квитанція, що свідчить про успішну доставку запиту на обробку. Квитанцію можна переглянути перейшовши за вкладкою "Вхідні документи".

За результатами обробки запиту до особистого Електронного кабінету платника податків надійде «Відповідь про суми виплачених Доходів та утриманих податків з Державного Реєстру фізичних осіб - платників податків», яку можна переглянути, скачати або роздрукувати.

Слід мати на увазі те, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал)надаються через 60 днів після його закінчення.

При виникненні питань з  приводу користування ЕКП слід звертатися за телефоном: 0800 501007 або написати  листа на поштову скриньку: infozvit@sfs.gov.ua.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.