Вівторок 23 травня 2017 р. 19:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Надавав репетиторські послуги - задекларуй доходи!

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу вчителів та викладачів, які минулого року надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності, про обов’язок зареєструватися, а також включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до територіальних органів ДФС декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік.

Зробити це слід до 1 травня поточного року включно за місцем своєї податкової адреси.

Нагадаємо: до репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Доходи від надання репетиторських послуг оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором за ставкою 1,5 відсотків.

Виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію чернігівці можуть через мережу Інтернет, або ж безпосередньо в Центрі обслуговування платників інспекції, розташованому за адресою: вул. Кирпоноса, буд. 28, м. Чернігів. У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ