Неділя 30 квітня 2017 р. 19:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Довгоочікувані зміни для платників єдиного податку другої групи

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області інформує платників єдиного податку про те, що рішенням Чернігівської міської ради від  28 лютого 2017 року № 16/VII - 2 внесено зміни і доповнення до рішення міської ради від 30 січня 2015 року «Про місцеві податки» (47 сесія 6 скликання, зі змінами і доповненнями, внесеними на 49 сесії, 53 сесії 6 скликання, № 3/VII-11, № 13/VII-20, № 14/VII - 20), зокрема:

- для другої групи платників єдиного податку визначена ставка єдиного податку у розмірі  15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, за виключенням фізичних осіб - підприємців, що займаються роздрібною торгівлею з лотків і на ринках (групи 47.81, 47.82, 47.89 КВЕД ДК 009:2010), для яких фіксована ставка єдиного податку - 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

- єдиний податок для платників першої групи обчислюється шляхом множення встановленої ставки податку на розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, для другої групи - шляхом множення встановленої ставки податку на розмір мінімальної заробітної плати, визначеної чинним законодавством на 1 січня податкового (звітного) року. Єдиний податок для третьої групи платників обчислюється шляхом множення ставки податку на обсяг отриманого доходу за відповідний звітний період.

Зазначене рішення набирає чинності з 1 квітня 2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.

Нагадаємо, що 16 березня 2017 року - останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з II кварталу 2017 року.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ