П’ятниця 25 травня 2018 р. 13:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

З метоюінформування громадськості з питань подання податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2016 року наприкінці лютого фахівці Чернігівської ОДПІ провели громадські читання зі слухачами правового факультету Університету «60+» та працівниками  Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

Тема читань була присвячена питанню декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році. Обговорювали питання щодо обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи, термінів декларування та сплати податку, застосування ставок податку та пояснили, коли декларація про майновий стан і доходи не подається.

У ході проведення заходу начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ  ГУ ДФС у Чернігівській області Алла Супрун звернула увагу слухачів на те, що оподаткування, крім обов’язку сплати податків, передбачає реалізацію права платників податку на податкову знижку. Платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками минулого року податкову декларацію можуть подати упродовж всього року. Керівник підрозділу інспекції розповіла про перелік витрат, які можна включати до складу податкової знижки; як її розрахувати; які існують обмеження щодо отримання податкової знижки; який порядок заповнення річної декларації про доходи і як сплачуються та повертаються суми податку за результатами поданої річної декларації.

Поспілкувалися і про роботу електронних сервісів ДФС України, акцентувавши увагу присутніх на роботі антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» та телефону «Довіри», який працює у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області. Не оминули увагою і питання детінізації доходів у сфері зайнятості населення.

Відповідаючи на запитання учасників заходу податківці висловили сподівання, що інформація, яку вони отримали, не тільки корисна для них, а й досить цікава.

Наприкінці заходу податківці звернулися до присутніх вчасно задекларувати доходи, отримані протягом 2016 року та  розповсюдили серед присутніх власну друковану продукцію відповідної тематики.Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ
  

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.