П’ятниця 26 квітня 2019 р. 16:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Заступник начальник Чернігівського відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ганна Кот 17 вересня 2016 року провела виїзний прийом громадян в с. Н. Білоус. На прийом звернулося 15 мешканців села, яким надано роз’яснення щодо призначення та перерахунку пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», про порядок проведення перерахунків пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 01 травня 2016 року, продовження виплати пенсії в разі  втрати годувальника та інші питання.