П’ятниця 26 квітня 2019 р. 17:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Виїзний прийом громадян в с. Анисів

Начальник Чернігівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ніна Дума 20 липня 2016 року провела виїзний прийом громадян в с. Анисів.

На прийом звернулося 12 мешканців села, яким надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій відповідно до Закону України «Про державну службу», про порядок проведення перерахунків пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 01 травня 2016 року, призначення пенсії відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та інші питання.