Середа 20 червня 2018 р. 23:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

22 травня 2018 року, представники Чернігівського об’єднаного управління фонду України провели флешмоб на тему: «Веб-портал Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації. Приходь і реєструйся!» в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Під час акції учасники заходу розповідали відвідувачам, що завдяки     Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду можна дистанційно отримувати послуги: про страховий стаж, нараховану заробітну плату, пенсію, здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців.

Звернули увагу, що для того, щоб стати користувачем такої електронної послуги необхідно звернутись до органів Фонду з заявою або зареєструватись за допомогою електронного цифрового підпису.

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Спеціалісти в рамках флешмобу роздавали інформаційнібуклети,в яких детально розписані всі послуги, які надає веб – портал, як можна зареєструватись на ньому та надали безліч відповідей на запитання присутніх громадян.

Довідково: протягом січня – квітня 2018 року на Веб – порталі зареєстровано 1 122 особи.