П’ятниця 19 жовтня 2018 р. 17:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

В приміщенні Деснянської районної у місті Чернігові ради відбувся семінар на тему: «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю». У заході прийняли участь представники77підприємств, установ та організацій Деснянського району міста.

Під час свого виступу заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Юлія Нітченко розповіла про переваги користування Веб–порталом електронних послуг ПФУ як для громадян, так і для юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Зокрема, вона наголосила, що завдяки електронному порталу можна дистанційно отримувати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату, пенсію, здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права, попередньо записуватись на прийом до фахівців тощо.

Фахівець звернула увагу присутніх на можливість перевірити, чи своєчасно і в повному обсязі роботодавець сплачує внески, адже період сплати і їх розмір безпосередньо впливають на величину майбутньої пенсії робітника.

Після обговорення спеціалістом управління були надали вичерпні відповіді на всі питання, які цікавили присутніх.