Середа 17 січня 2018 р. 03:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Працівники Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели у Центральному парку культури та відпочинку флешмоб на тему: «Веб-портал Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації. Реєструйся!»

За допомогою яскравих плакатів пенсійники переконували громадян у перевагах електронних послуг Пенсійного фонду України. Метою цієї акції було закликати місцевих жителів реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України, роз’яснити їм суттєві переваги обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

Фахівці Фонду розповідали жителям міста про Веб–портал електронних послуг ПФУ, наголошуючи, що тепер не обов'язково з кожним питанням звертатися до управління, можна дистанційно дізнатися про страховий стаж, нараховану заробітну плату, пенсію, здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців.

none Фото  (339.4 кб.)