Субота 15 грудня 2018 р. 04:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

На центральному ринку м. Чернігова відбувся флеш-моб на підтримку легалізації зайнятості під гаслом «Легальна заробітна плата – забезпечена старість». Учасники акції переконували підприємців, найманих працівників та покупців, що одержуючи зарплату в «конверті», вони забезпечують сьогодення, але ризикують своїм майбутнім, позбавляючи себе гідної пенсії. Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного громадянина – інформували учасники флеш-мобу працівників та відвідувачів ринку.

Адже дотримання роботодавцем норм законодавства щодо оплати праці в частині нарахування працівникам заробітної плати у розмірі не меншому від законодавчо встановленого в Україні мінімального рівня це не забаганка, а обов’язок роботодавця, який гарантує набуття страхового стажу найманими працівниками.

Потім працівники Фонду з агітаційними гаслами пройшлися центральною частиною міста, роз’яснюючи перехожим, особливо продавцям, що погоджуючись сьогодні на зарплату «у конверті» вони позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому.