Субота 15 грудня 2018 р. 04:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Такою була тема флеш-мобу, який провели працівники Чернігівського об’єднаного управління Фонду у торгівельно-розважальному центрі “Мегацентр”, одному з найбільших в місті Чернігові.

Фахівці управління з агітаційним гаслом закликали місцевих жителів та гостей обласного центру реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України, роз’яснивши суттєві переваги обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

В ході акції зацікавленим надавали роз'яснення про можливості веб-порталу Пенсійного фонду України.

Також спеціалістами управління було проведено роз'яснювальну роботу з роботодавцями та найманими працівниками щодо необхідності оформлення легальних трудових відносин та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що забезпечить повноцінний соціальний захист, гарантований державою.