Субота 15 грудня 2018 р. 05:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Питання покращення стану відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах обговорили під час засідання комісії з питань заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Деснянської районної у м. Чернігові ради. Від Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на засіданні був присутній заступник начальник відділу платежів до пенсійної системи Ігор Скорик.

Основну увагу члени комісії зосередили на особливостях призначення пенсій на пільгових умовах, порядку оформлення довідок про підтвердження пільгового стажу. Наголосили на необхідності щомісячного відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

Акцентували, що роботодавці зобов’язані дотримуватися норм законодавства щодо оплати праці.