Понеділок 25 червня 2018 р. 03:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

16 лютого 2017 року в приміщенні Новозаводської районної у              м. Чернігові ради відбувся семінар для керівників, спеціалістів та профспілкового активу підприємств, установ, організацій Новозаводського району м. Чернігова за темою: «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю. Наслідки роботи в режимі неповного робочого часу».

В семінарі взяли участь начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Льодова, головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Алла Габишева.

Фахівці управління звернули увагу присутніх на необхідність дотримання законодавства про оплату праці суб’єктами господарювання, повідомили про результати аналізу відомостей з Реєстру застрахованих осіб.

Захід проведено з метою виключення помилок, неточностей, недостовірностей даних по страхувальникам та застрахованим особам щодо:

- нарахування заробітної плати менше мінімальної;

- невідповідності у звітності по єдиному внеску даних про початок трудової діяльності працівника та повідомленні про прийняття на роботу;

- некоректного заповнення даних звіту: щорічні відпустки, відпустки без збереження заробітної плати та інші.

У семінарі прийняли участь представники 40 організацій Новозаводського району м. Чернігова.

Також, під час семінару фахівці управління надали вичерпні та змістові відповіді на питання присутніх, повідомили їм телефони управління, за якими можна отримати консультації з питань виправлення помилок в звітах по єдиному внеску.