Вівторок 19 лютого 2019 р. 16:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Спільними зусиллями - до ліквідації боргів

В Чернігівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України налагоджена тісна співпраця з місцевою виконавчою владою та органами самоврядування з різних напрямків діяльності, зокрема, з питань погашення заборгованості до Фонду.

На черговому засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулося в Чернігівській районній державній адміністрації, йшлося про шляхи стимулювання платників до ліквідації та погашення заборгованості.

Заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ігор Скорик ознайомив членів комісії зі станом погашення заборгованості, а також заходами, які вживаються пенсійною службою для її мінімізації, наголосив, що для зменшення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду концентруються всі наявні інструменти правового поля, незважаючи на давність боргу. Якщо роботодавець не здійснив відповідну сплату, незалежно від причин (чи це умисне ухиляння від сплати обов’язкових платежів, чи наслідок фінансової неспроможності), період виробничого стажу працівника не можна розцінювати як страховий стаж для призначення пенсій.

Під час засідання також заслухано керівників підприємств-боржників, з кожним із яких з’ясовано причини їх збитковості, обговорено перспективи подальшої діяльності та погашення заборгованості по сплаті платежів до бюджетів усіх рівнів, в тому числі зі сплати платежів до Пенсійного фонду.